| bluesky a întrebat:

Am nevoie de un site de unde pot cumpara haine online, sa fie de incredere, de calitate si cel mai important sa fie ieftine! Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| elena5stefania a răspuns:

Miniprix.ro

11 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Pe Okazii.ro
Sunt foarte de calitate.

| pknike a răspuns:

Cheap Levis Shoes,Cheap Polo Shoes,Gucci Sneakers

Cheap Levis Men Shoes Paypal ( www.pknike.com )
Wholesale Dolce Gabbana Shoes ( www.pknike.com )
Cheap Air Jordan Sneakers Paypal ( www.pknike.com )
Cheap Sell Polo Men Shoes ( www.pknike.com )
Discount Puma,Lacoste Trainers ( www.pknike.com )
Authentic Men & Women Footwear ( www.pknike.com )
Paypal Gucci,Prada Sneakers For Sale ( www.pknike.com )
Cheap ED Hardy,Supra Shoes New ( www.pknike.com )
Cheap Discount D&G,Evisu Sho
Paypal Wholesale Coogi,Armani Shoes ( www.pknike.com )
China Supply Timberland Women Boots ( www.pknike.com )
Cheap Mauri,Hogan Shoes Dealer,Fanchiser Prada Shoes,Gucci Shoes China Market Wholesale Sandals s,T-shirts,Purses ( www.pknike.com ),Jean

All Products High Quality + Lowest Price !
Our Website: http://www.pknike.com ( Accepted Paypal Payment )
Mail: pknike888@yahoo.com.cine

| Foarfeca a răspuns:

Okazii.ro

| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| opal a răspuns:

Http://tizo.ro/
este super, am cumparat multe produse de acolo, sunt oameni seriosi, marfa buna si ieftina, unele produse sunt noi, altele nu, dar tot in stare buna se gasesc.
Singurul lucru pe care trebuie sa il ai in vedere este ca produsele nu sunt foarte bine asezate in categorii: deci daca vrei sa gasesti o rochie, mai bine dai un search pe site "rochie" decat sa te duci la rubrica alocata rochiilor.
Cumparaturi placute! :D

| Miruna Pavel a răspuns:

Www.tizo.ro :X cel mai tare! :x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://dnkblogshop.blogspot.com nu e al meu. e al unei colege, dar ti-l recomand!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea intra si aici :
http://shop.kenvelo.ro/
Lucrurile sunt de calitate, iar preturile acceptabile...plus ca pe site preturile sunt cu 10% mai mici decat in magazine, iar in sezonul acesta sunt reduceri de pana la 60%

| shoppingaddicted81 a răspuns:

Noi comandam de pe http://www.fashionsecret.ro/ si pana acum am avut o singura problema la un produs, mai exact o pereche de cizme US Polo care ii erau mari sotiei mele. Problema a fost remediata foarte repede prin schimbarea produsului cu o marime mai mica.

| nadia_5503 a răspuns:

Incearca tarafashion.ro
sunt seriosi si marfa ce am luat-o eu a fost super ok