| ioneladaniela a întrebat:

BUNA, am o fusta neagra cu mov si nu stiu cu ce bluza sa o asortez!

Răspuns Câştigător
| chickfmmswhisper a răspuns:

Bunaaahappyhappysunt talentata la desen si as la combinatul culorilor deci eu iti propun sa o asortezi cu o bluza alba, mov sau una neagra dar daca o alegi pe cea neagra mai adauga niste accesorii deschise la culoare sper ca te-am ajutat pup:*

7 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Neagra sau mov si cu o centura alba sau bluza alba si centura mov sau neagra.

| DiDi a răspuns:

Poti s-o asortezi cu o bluza neagra, mov, chiar si alb spre gri cred ca ar merge bine.

| Orannginna a răspuns:

Pai cel mai dragut cred ca s'ar vedea cu o bluza neagra simpla. Merge de asemenea si una mov simpla, dar parca e prea mare explozie de culori. Eu as alege o bluzita neagra un pic mulata pe care sa o port cu fusta si eventual o centura pe talie. happy

| Pure.Sunshine a răspuns:

O bluza neagra sau mov sau ai putea sa iti iei o bluza gri foarte simpla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici te invata cum sa te imbraci http://ia-premiu.com/index.php?r=B8FN

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Combinatia mov, negru cu alb este perfecta! Asa ca alege o bluza alb pentru contrast! Invata sa te imbraci de pe http://www.styleandthecity.ro