| Nme a întrebat:

Am o fusta din piele ( imitatie ) rosie, evazata, porneste din talie si nu stiu cu ce bluza sa o asortez, as vrea una mai eleganta sa mearga si un colier la ea. ce-mi recomandati? happy

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

O cămașă, depinde și de cum arată, dar cel mai potrivit ar fi o bluză neagră pe care o poți asorta cu un accesoriu auriu, dacă tot îți dorești, oricum o bluză mai simplă...

| Nme explică (pentru h3r):

Da, ceva simplu, ma incurca mult culoare. Multumesc!

| h3r a răspuns (pentru Nme):

Eu zic că vine bine! S-o porți mândră big grin

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Http://chicisimo.com/discover/color/red/skirts/page/3/
cu o camasa sau bluza feminia sau chiar cu o camasa din denim ori tricou alb cu scris negru

| Nme explică (pentru BiuL):

Foarte fain site-ul. Multumesc!

| BiuL a răspuns (pentru Nme):

Nu ai pentru ce. Ma bucur ca te-am putut ajuta.

| diaadb a răspuns:

O camasa neagra, eleganta ar prinde bine.

| Nme explică (pentru diaadb):

M-am gandit si eu, voiam ceva mai vesel, dar cred ca asta e singura solutie, multumesc oricum happy!