| Laariss a întrebat:

am o pereche de blugi cu talie inalta, dar sunt cam lungi si nu stiu cum sa ii fac sa se aseze bine fara cute, de scurtat nu vreau si nici sa ii rulez imi scurteaza prea mult picioarele.
Cum oare sa ii fac sa se aseze bine?
Cel mai folositor raspuns si rapid primeste fundita!winking

Răspuns Câştigător
| AnutzaBM a răspuns:

Sincer nu vad alta cale in care blugii sa se aseze fara cute daca nu apelezi la indoit sau la scurtat, parerea mea e daca ii scurtezi poti sa ii si stramtezi putin la baza piciorului ca sa nu se trasforme blugii conici in drept si desigur blugii conici au iluzia de a te face mai lunga in picioare happy