| OanaG a întrebat:

Vreau sa`mi cumpar o pereche de blugi... dar vreau ca picioarele mele sa para mai lungihee hee. Ma poate ajuta cineva cu o idee cu un linkbatting eyelashes

6 răspunsuri:
| OanaG explică:

Multumesc mult:*:*

| mariaw a răspuns:

Sa aiba croiala dreapta (mulata daca ai picioare frumoase) si sa fie uni ca si culoare. Efectul de alungire e completat de pantofi cu toc(daca se poate pantalonii sa vina pana in pamant). La fel de eficient ar fi sa potri pantaloni cu talie inalta(desigur acest gen nu e potrivit pentru blugi), bluza fiind bagata in pantaloni

| mrsolo a răspuns:

Incearca niste blugi conici :) ceva simplu dar frumos! http://www.reducerionline.com/wp-content/uploads/2010/01/h.jpg

| Abb a răspuns:

Http://www.mayra.ro/......-corp.html
a 2. a chestie cu blugii stramti.iti zice si acolo ca o sa pari ca esti mai inalta
:)