| intrenoaptesizi a întrebat:

Am si eu nevoie de putin ajutor! Doresc sa personalizez un articol de imbracaminte (mai exact lenjerie intima) pentru Craciun, aveti idee de vreun site care face asa ceva?

3 răspunsuri:
| SimonaL a răspuns:

Din ce oras esti? Sunt magazine care personalizeaza. De ex in Iasi. gasesti in Carrefour. Daca si in orasul tau este Carrefour poti sa mergi sa cauti. :d

| reflection13 a răspuns:

Http://www.ghizbi.ro/produs.php?pid=957&scid=135&fav=137
eventual poti sa mai cauti pe site-ul respectiv sau sa le trimiti un mail si sa intrebi ce si cum;)

| Pupica a răspuns:

Si eu tot la Carrefour am personalizat o pereche de chiloti. a fost foarte ok!