| ღ..*Addelly*ღ.! a întrebat:

Buna fetelor!
Cam cat ar costa aceasta lenjerie intima daca aveti idee: http://images04.olx.ro/......lamour.jpg

Răspuns Câştigător
| Nic0L a răspuns:

love struck fainutza. ajunge cred ca bine peste 100 ronhappy

6 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Depinde si din ce magazin o cumperi happy daca vrei una de "firma" te ajunge si 100 ron sau chiar mai mult, daca nu iti pasa de firma gasesti si la 50-60 ron.

| вυттєяƒℓу ƒℓу αωαу -» a răspuns:

Acum vorbind serios @Don't Sleep Never...† are dreptate
si eu am vazut
daca o pereche de bikini din 2 ate ajung la 100 lei :O

| AidaAmaranta a răspuns:

costa in jur de 2 milioane.Eu am vazut fix ca asta numa era alb!happy

| Nimic special a răspuns:

Pana in 100winking.

| scumpik a răspuns:

Sa zicem, in jur de 120lei happypwpici

| hannibal a răspuns:

Cred ca 80 de lei cam asa, eu zic, depinde de material si de unde o iei