| Cristina_Cristina_1995_hO4T a întrebat:

Buna am si eu o intrebare.de cateva luni imi caut o placa de creponat părul baibylis dar nu gasesc nicăieri în baia mare.imi doresc unul foarte mult si nu stiu de unde sa imi iau unul imi puteti recomanda unde se poate gasi va rog. astept raspunsurile voastre poate ma ajuta cineva.in special doamnele.va multumesc...????

5 răspunsuri:
| LasleaIoan1972 a răspuns:

Https://www.vivantis.ro/cosmetica/placa-de-creponat-38-mm-bab2658epce.html? kwd-257267956735&gclid=EAIaIQobChMIz9Cf16W53QIVDZ3tCh2xfw0WEAAYASAAEgIjqPD_BwE
sper sa poti accesa adresa,
bafta

| WhiteLife a răspuns:

Poti încerca să o iei de pe eMag. Au multe variante, sunt de încredere, probabil ai și transportul gratuit, sau o poți ridica de la un punt eMag.

| Cristina_Cristina_1995_hO4T explică (pentru LasleaIoan1972):

Ok mi-am comandat o placa de par babyliss de pe acest site vivantis.ro am primit o după 4 zile.am plătit 209 lei placa merge e ok dar am un dubiu
Deabea azi am observat ca e made in china.Nu stiu ce sa zic poate e contrafăcută nu stiu nu cred ca e de le producător. Imi spuneti va rog ce marca trebuie sa fie adică ce tara

| LasleaIoan1972 a răspuns (pentru Cristina_Cristina_1995_hO4T):

China face si produse de foarte buna calitate
toate telefoanele mobile iphone sunt made in china
si lumea este foarte multumita
lumea zice chinezarii, nu te lua dupa lume
eu am un scoter electric din 2008 made in china
si nu am avut deloc probleme cu el
si il folosesc zilnic
sa fi sanatoasa sa ai parte de placa si sa auzim de bine draga

| LotusFlower a răspuns:

Vivantis vinde produse contrafacute, evita!