| Cartarescu_Denisa_1998 a întrebat:

Buna, am si eu o intrebare, produsele kylie cosmetics de pe eMAG sunt originale? Dau funda

6 răspunsuri:
| Strepix a răspuns:

Buna!
Uitandu-ma la cateva recenzii am observat ca lumea s-a plans ca ar fi false.
Uita-te si tu la recenziile produselor. Oricum, iti poti recupera banii in caz ca vrei sa cumperi si produsul nu este cel comandat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred ca emagul vinde fake uri, nici măcar în marketplace

| Violleta2022 a răspuns:

Nici eu nu cred ca eMAG vine produse false.
Numai ca, nu sunt Kylie Cosmetics nu sunt produse de calitate buna.

| NicoleEazi a răspuns:

Da,nu cred ca s-ar complica ei sa vanda produse fake, in plus avantajul e ca poti sa iti recuperezi banii.