| KyliesssBabees1994 a întrebat:

Ce preferati Kylie Cosmetics sau KKW?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De a 2-a firma nici n-am auzit dar oricum produsele astea sunt o mizerie si se vand la pretul doar pentru `brand` si nu pentru calitate

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Fenty Beauty. Ambele de mai sus sunt mizerabile. Le-am comandat acum o luna (ceva de contur de la KKW si rujuri de la Kylie de pe site-urile lor oficiale). Deci rujurile alea se simteau ca o varianta ieftina de ruj mat, se uscau rapid. Si unul era doar jumatate plin. Apoi conturul nu se blenda orice ii faceam si ramaneau ca niste dungi. In plus ambele nu au noante speciale si pentru persoanele foarte palide sau cu pielea mai inchisa la culoare. Oricum. Am scapat de produsele alea. Si i le-am vandut cuiva la juma de pret. Deci nici una.