| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu un cont pe facebook pentru a vinde bratari.Azi am prima comanda si nu stiu cum sa pun coletul la posta.Cat ma costa si cum sa il împachetez? Si banii cum ii primesc? Cine a mai facut asta sa imi explice.

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Banii ii primesti ramburs, persoana cand va primi paketul plateste la posta si vei primi aviz acasa sa mergi la posta pentru a ridica banii ori vine postarita la usa si tii da.

1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

Poti pune bratara intr-o cutiuta pe care o pui apoi intr-un plic din ala cu basici pe interior. La posta te va ajuta la completarea unei chitante si ca transport e in functie de cat are pachetul... nu o sa treaca de 10 lei in mod sigur.