| anonim_4396 a întrebat:

Am un paltonas in carouri (alb-negru) si as vrea sa port un fular la el, dar nu stiu ce culoare ar merge.cine ma ajuta?

6 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Buna,eu cred ca ar merge o culoare uni (adica fara model,imprimeu sau ceva de genul asta )pentru ca paltonasul deja este in carouri si ar fi prea mult daca ai adauga un imprimeu. Poti opta pentru un fular negru, alb, gri dar si pentru o pata de culoare :galben mustar de ex.sau caramiziu happy

| Holocaust a răspuns:

Ha! Si eu am unul in carouri alb-negru.EU port un fular gri.Ma gandesc ca merge si negru sau alb,dar ar fi mult prea monoton.
Cum au zis multi de aici,o pata de culoare face mereu diferenta,iar culoarea cea mai potrivita ar putea fi rosu,adica rosu.e culoarea aia frumoasa,care mereu scoate in evidenta ceva care tu nu stiai cum, de exemplu tenul, ar iesi astfel un fel de contrast.Incearca,n-ai nimic de pierdut, decat ~-30 de lei pentru fular, desi nu cred ca o sa fie o pierdere.

| Caty2000 a răspuns:

Rosu, stii de ce? pentru ca in orice haina, costum trebuie sa fie o pata de culoare! crede-ma!

| metalman a răspuns:

Incearca un fular clasic in linii albastru negru alb

| RTA90 a răspuns:

Alb ( sa fie cat de cat in ton cu albul de la palton, ca sunt multe nuante de alb si apoi creeaza senzatia de murdar ) sau negru.

| CookieMonster_2676 a răspuns:

Poti purta un fular negru sau alb, dar ar merge si alta culoare de exemplu albastru sau rosu, dupa parerea mea nu s-ar potrivi cu unul de culoare maro sau bej :-)