| TalpalaruBianca a întrebat:

Bună! Aș avea nevoie de ajutor. Am plasat o comandă pe SHEIN, comanda ar trebui să îmi ajungă zilele acestea însă am făcut o mare greșeală. Am pus numărul de telefon greșit, iar la adresa de livrare nu am scris decât scara blocului și numele străzii, numărul apartamentului și etajul nu l-am mai scris, așa ca curierul nu ar avea cum să îmi aducă pachetul. Știți cum pot contacta curierul pentru a rezolva această problemă? Fiindcă pe site nu îmi apare niciun număr de contact. Vă mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai nu are cum sa te contacteze nimeni, odata ce nu ai pus numarul de telefon si nici adresa completa si corecta, asadar pachetul merge inapoi in China.

| Andrei9p a răspuns:

Va trebui sa astepti pana va ajunge in tara si sa fie preluat de fan courier. sa verifici in fiecare zi awb ul pe site ul fan courier awb tracking iar dupa o sa vezi acolo si numarul curierului.