| anonim_4396 a întrebat:

Buna as dori niste site-uri unde sa imi arata cum sa imi fac sau de unde sa imi iau din Suceava haine ca ale Selenei,Hannei, etc.cine imi da cele mai frumoase siteuri si cele mai multe primeste funda.

Răspuns Câştigător
| SanziiAndry a răspuns:

Ai putea sa faci poza la niste haine de la vedeta respectiva si sa te duci in Carrefour sau Mall prin magazine sa te uiti daca nu este ceva asemanator... Daca e cumperi acea haina si cand ajungi acasa o faci exact ca a vedetei!

2 răspunsuri:
| adelina19 a răspuns:

Vai de capu meu. nici nu pot sa cred ca am vazut o asemenea intrebare. nu e nevoie draga mea sa le copiezi, tu chiar nu poti fi tu insusi? cum e posibil sa nu ai haine identice cu ale lor. gosh ce lume!

| Andreea5775 a răspuns (pentru adelina19):

Poate am dar vroiam sa stiu de unde pot sa imi mai iau sau sa imi mai fac din alte haine de ale mele mai vechi