| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
As vrea sa comand online un aparat Relax And Tone, anti-celulitic. Cand vreau sa comand imi arata pretul si o casuta ``Cantitate `` ce trebuie sa scriu acolo? Si ce credeti este folositor acest aparat? As aprecia raspunsuri de la cei care au folosit acest aparat. Ei ar sti mai bine.

Răspuns Câştigător
| juliannna a răspuns:

Buna, cred ca este bun acest aparat merita cumparat. Iar in casuta trebuie notata cantitatea adica cate produse relax and tone doresti. Sper ca ti-am fost de folos

1 răspuns:
| anacolda a răspuns:

La Cantitate scrii 1(unu) daca nu vrei mai multe. Eu am cumparat o husa de masaj, dar nu mi se pare ca e chiar o achizitie. Anitcelulitica e alimentatia si miscarea, sportul, asa ceva. Sin incearca mai bine cu o perie, cand faci dus, sa iti masezi tot corpul Te vei simti mai inviorata.
http://vindecarenaturista.blogspot.ro/