| IonelaBeaut2 a întrebat:

Buna, as vrea sa cumpar si eu un electrosoc si as vrea sa stiu un site de incredere de pe care sa command! Va multumesc

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Aparatele electrosoc de aparare si/sau de imobilizare sunt foarte periculoase, din acest motiv intra in categoria armelor si, ca urmare, au un regim special.
Din acest motiv NU se vand pe site-urile magazinelor de internet, iar daca totusi reusesti sa comanzi de undeva, atunci la vama sigur va fi depistata, iar tu vei putea face puscarie.

| IonelaBeaut2 explică (pentru Bula):

Electrosoc de autoaparare gen lanterna /ruj care are alarma si beculet si un pic de soc

| relian a răspuns:

Electrosoc sau vrei altceva, stiu si eu electrovibrator?laughing Poate confuzi, sau nu stiai cum se numeste.Chestiile alea ce le au femeile in poseta sau acasa se numesc vibratoare.Alea de la sexshop se pot lua.