| DedeDedycz a întrebat:

as vrea sa cumpăr un câine bichon frise sau un Samoyed mascul. Sunt din București. De unde îl pot lua si ce preț are?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| ÐαɾκPαιɳteɾ a răspuns:

Daca esti dispus sa vii pana in Irlanda dupa unul :D atunci intra aici : www.DoneDeal.ie

| DianaDMDixie a răspuns:

Avand in vedere ca esti din Bucuresti, iti va fi foarte usor. Cauta pe olx, recent am vazut pe cineva care dona unul fiindca avea unele probleme. Ca posesoare a unui bichon frise, iti recomand caniche.Sunt asemanatori la infatisare, insa un bichon este foarte obraznic si dresat. Al meu are aproape 3 ani, si tot mi-a distruscovoare, perdele si ros mobile. Succes!