| anonim_4396 a întrebat:

Buna,as vrea sa cumpar un PHONE 3GS dar nu gasesc.gasesc doar la mana a doua.sad

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nou nu ai unde sa ma gasesti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iphone 3G Shappy

| HaKa93 a răspuns:

Nu de mai fabrica modelul asta de iphone

| carhartt a răspuns:

Nu prea se mai găsesc 3gs-uri noi nouţe în ziua de azi.

| Caddy1609 a răspuns:

Nici nu ai sa gasesti deoarece nu se mai fabrica!

| YooCata a răspuns:

Dupa cum au spus si ceilalti nu se mai fabrica acest model de telefon (iPhone 3GS) Apple a hotarat si nu cred ca o sa se mai fabrice acest model... daca ai noroc poti sa gasesti pe okazii.ro sau tocmai.ro un model nefolosit si in stare perfecta.

| crazytalk a răspuns:

Apple opresc fabricatia modelelor mai vechi imediat ce apare urmatorul model. In cazul tau fabricatia s-a oprit de la modelul iPhone 4. Ori incerci un model mai nou sau un alt telefon, ori multumeste-te cu mana a doua, desi nu garantez ca te va tine prea mult.winking