| lovelena a întrebat:

Buna as vrea sa imi cumpar Aparat foto digital Nikon CoolPix L28 VNA351E1 20.1MP si as vrea sa mi-l puneti in comparatie cu alte aparate foto... oare merita? si ce conteaza cel mai mult la un aparat foto?

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cel mai mult conteaza megapixelii pentru claritate

| ombladon112 a răspuns:

Cum sa coste mai mult daca e la oferta 349, 99 Lei si livrarea este gratuita?
Ai probleme cu vederea?

| lovelena explică:

La Altex costa 399 lei + garantie, la eMAG ..cu garantie costa mai mult+ livrarea. dau peste 400 lei tongue mersi oricum