| elmeksadin a întrebat:

Buna,as vrea sa îmi cumpăr o trotineta dar.mă interesează dacă pe timp de ploaie nu mai merge sa mergi cu ea? Dar dacă plouă chiar și încet...

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Sigur ca merge si pe ploaie, insa nu este indicat tu sa mergi pe o ploaie seriosa, nu de alta dar te uzi si poate pierzi si aderenta, in rest poti merge fara probleme

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Merge

| VoidEternal a răspuns:

Merge fara probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E la fel ca la celelalte autovehicule care circula prin ploaie. Merge fara nici un impediment, nu se defectează, nimic. Poți sta liniștit.

| LaviniuA a răspuns:

Merge da mai iei cate o tranta din cand in cand.