| thevampirediariesfever a întrebat:

As vrea sa intreb despre masurile la haine:cat inseamna small, medium sau large? mersiii.

5 răspunsuri:
| Bianqita a răspuns:

Small=mic(pentru.persoanele mici, cu kg putine-ai prins ideahee hee )
Medium=mediu(pentru.persoanele medi)
Large=mare(pentru.persoanele cu mai multe kg)

| Camyyy_5609 a răspuns:

Small in engleza inseamna mic ...medium adica putin mai maricika si large mare :X

| thevampirediariesfever explică:

Ma referam de exemplu daca la bluza porti 142...cat inseamna? small, medium large? ca in engleza stiu ce inseamna

| IamIce a răspuns:

Mica medie sau mare
cat o ai laughing?

| TeoDoraAa a răspuns:

Nu se poate spune cat inseamna. Sunt puse S / M / L / XL / XXL / XXXL/ pentru ca nu mai au cifrehee hee
Iata-le in ordine crescatoare.:
S