| Adelina_Unghii_1994 a întrebat:

.as vrea sa pun o comanda pe wish.ro. a mai comandat cineva? Cum se procedează. mulțumesc

1 răspuns:
| ajutorplzzz a răspuns:

Prima data adaugi în coș produsul sau produsele după care îi dai la finalizare comandă și introduci acolo datele care trebuie și selectezi plată ramburs(plătești când vine curierul). După care s.ar putea să îți ceară să confirmi telefonic sau online comanda....sau dacă nu înseamnă ca trebuie să aștepți livrarea coletului. funda?