| andreya_3935 a întrebat:

Buna!
as vrea si eu niste sfaturi de la dumneavoastra! este nunta fratelui meu si as vrea sa stiu cam ce culoare de rochia as putea sa imi cumpar.sunt putin inchisa la ten si imi vine foarte bine culorile galben, verde. dar nu stiu care sa imi aleg.ma puteti ajuta?::**:**happy

7 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Da este o alegere destul de bine aceste culor [eu as prefera verdele. dar cere parerea si unui stilist daca poti

| viotm a răspuns:

Mov sau roz sau albastru electric

| fataroz a răspuns:

Iti merbe un verde deoinde ce farduri ai sau ce forma are parul tau verde se potriveste cu parul cret dar daca ai tenul inchis iti vine roz deschis

| KristinnaKr a răspuns:

Pai ce sa zic eu as alege un mov deschis, asa an fost eu la nunta cand am fost nasika... mica) sau daca nu iti place eu zic sa alegi albastru foarte deschis sau poti combina un roz cu galben sau galben cu verde...casa de piatra pentru fratele tau! Sper sa di splendida!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alegeti un lila.este o culoare frumoasa si atat de rara la petreceri, incat vei fi unica. dar sa asortezi incaltamintea si machiajul. poseta nici nu se mai pune problema.

| vyo a răspuns:

Cred ca o rochie neagra lunga si sexy te scoate din problema.

| ralu_8498 a răspuns:

Roz sau potocaliu