| Karla_Mary_2000 a întrebat:

Saptamana viitoare merg la o nunta si am sa port o rochie neagra si nu stiu cum sa imi fac unghiile. Voi ce culoare zice-ti ca merge mai bine cu rochia dintre culorile astea : rosu, galben sau verde. Va rog help. Fundaa

Răspuns Câştigător
| NixiTrix a răspuns:

Daca rochia este simpla sia legi bijuterii din aur merge si oja galbena, poti de asemenea sa iti iei si sandalute aurii. Oja rosie merge daca mai ai cu ce sa o asortezi si este mai eleganta decat cea galbena. Poti sa nu o asortezi cu nimic si sa ai doar unghiile rosii sau: sandale rosii, bijuterii, sau un accesoriu de par. Dar, dupa cum spuneam, daca rochia este simpla si iti permite iti recomand galben cu bijuterii aurii. Sper ca am fost de ajutor kiss

5 răspunsuri:
| Cσcσ a răspuns:

Eu zic ca rosul este cel mai potrivit la o rochie neagra. Ai grija la culoarea rujului, a plicului si a pantofilor.
Pa!

| Kenya a răspuns:

Oja galbena ar pune rochia in evidenta daca ai unghii frumoase.

| pilaf a răspuns:

Nu vreau să mi-o iei în nume de rău, dar este dovadă de proastă creștere și de lipsă de respect față de miri să te îmbraci în negru la o nuntă.

| alice4stars a răspuns:

Rosu. Este cea mai potrivita culoare pentru o rochie neagra

| 19iuly19ko16 a răspuns:

Nu iti recomand galben sau verde, eventual verde doar daca plicul tau, lantul si celelalte accesorii sunt verzi. Galben, nu, rosu e cel mai bun mai ales daca porti accesorii argintii sau aurii. I Daca imi spui ce culoare au accesorile tale si pantofii sau daca le-ai ales inca si te pot ajuta. :*