| Tamy3 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cam cat costa o placa de par! MA puteti ajuta?big grin

Răspuns Câştigător
| Tania_9268 a răspuns:

Depinde de calitate. Placa in primul rand nu trebuie sa arda parul si ea trebuie sa aiba un anumit scut pe acele placi care ard. Eu am o placa foarte buna Remington si am dat pe ea 220 lei adica 2 milioane 200. Se gasesc si cu 100 lei. daca tie iti trebuie o placa care sa intinda foarte putin varfurile sau ceva de gen...si nu ai nevoie sa iti intinzi tot parul.e ok sa iti iei mai ieftina. Dar daca te gandesti sa iti faci tot parul zilnic, cea mai scumpa, cea mai buna.

10 răspunsuri:
| valentinalina a răspuns:

Eu o am din ceramica si costa 50 de lei dar sunt si unele si la 15 lei
o prietena de a meah chiar are una la 15 lei sau 20 de lei nu mi tin minte

| crissmay a răspuns:

Depinde de placa a mea a costat 60 lei dar era 100 lei a redus-o, poate costa si 80 lei, si 100, depinde, cam asa

| oOdeeaA a răspuns:

Buna dyana! :*
Exista placi si sub 100 lei insa eu iti recomand o placa subtire (poti sa-ti faci bucle)intre 150-250 lei (pret bunicel) de preferinta REMINGTON sau PHILIPS.
Sper ca ti-am fost de ajutor. :*

| SmoKKe19 a răspuns:

Depinde cat de buna o vrei...sunt si ff ieftine si scumpe

| JANAKS a răspuns:

Buna! Depinde ce fel de placa de par vrei... uite un site in care sunt mai multe feluri;) http://www.compari.ro/placa-de-intins-parul-c4209/ fundita;;)

| Pufariiiiiiiiiin a răspuns:

Heytongue.daca vrei satie iei o placa de par tear costa intre 20 de lei si chiar si mai mult de 500 lei(cele de calitatewinking ). sper ca ti-am fost de ajutor>big grin

| Boboleu a răspuns:

Minim 5 euro, pana la 200 de euro poate ajunge una buna
daca esti fata, ti-ar trebui una d-aia bunisoara, nu-ti propun deloc una simpla

| Autumn_8765 a răspuns:

Pretul placiilor de par variaza
- gasesti la 30 de lei
dar daca ai pretentia sa fie cu ceramica variaza intre 50 si 200 de lei. Cele de 200 sunt mai profesionale.

| Radu_8119 a răspuns:

Poate sa coste de la 90 lei pana in 300 lei, depinde de care vrei...mai buna sau mai putin buna

| roxy_1560 a răspuns:

Depinde eu am o placa profesionala si de buna calitate intinde ft bine si a costat 100 ron depinde de firma si mai multe succes!