| Frrramboise a întrebat:

Eu locuiesc intr-o localitate aproape de orasul Bistrita.as vrea sa imi cumpar o placa de intins parul, dar nu prea stiu de unde, m-ati putea ajuta, cei care locuiti in bistrita? va rooog, chiar nu mai suport parul meu ondulat...\
daca puteti, spuneti-mi si cam cat ar costa, va rog\
MULTUMESC

2 răspunsuri:
| Roxy a răspuns:

Wow:X
In Sfarsit am gasit pe cineva din bistrita pe TPU:X
Pai incearca la magazinele astea de electronica si costa cam pana in 2 milioane
Eu am Braun ion shine si a fost 1 mil jumate si e super buna si nici nu imi smulge firele de par(nu ca sa raman cu smocuri in mana)big grin
La Flanco pe B-dul Decebal poate gasesti o placa care sa iti placa...
Sau daca nu gasesti poti incerca cu fierul de calcat dar nu recomand nimenuilaughing
Colegele mele(unele)isi intindeau parul cu fierul de calcatlaughing
Puneau un prosop pe mana destul de gros si impaturit in 2 si parul pe prosop si dupa calcau parul laughing

| ionela_1354 a răspuns:

Salut.Si eu sunt din Bistrita. poti incerca la Elanko http://www.elanko.ro/magazine.php