| Pinky_4803 a întrebat:

Asi vrea sa stiu de unde pot face rost de farduri profesionale la preturi reduse. (Dinacelea cu 80, 120 de culori sau mai putin am auzit ca sunt de la Coastal. ) Insa pe internet le-am vazut la preturi cam mari. Stau in cluj. Si daca stie cineva, de unde le pot cumpara la un pret mai redus asi ramane recunoscatoarebatting eyelashes

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Sin a răspuns:

Incearca pe okazii.ro
Gasesti sigur, poti negocia (cateodata) la pret cu cel care le vinde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa-ti iei de la AVON.happy

| soctav a răspuns:

Http://paletutze.blogspot.com 75 de lei cea de 120 se poate trimite prin posta (10 lei) cu plata ramburs.