| blackshinystar a întrebat:

Au fost la Avon niste cercei in forma de inimioare iar acum nu mai au in stoc si chiar as vrea.nu stiti unde pot gasi ceva in genul lor in Timisoara?

7 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Dacă îţi plac cerceii cu inimioare am un link către un site on line http://www.crownfashion.ro/......ori-794800 Pe www.crownfashion.ro eu am comandat din colecţia Love and Fun şi Day by Day.

| blackshinystar explică:

@ela.stiu ca apar in februarie, mama mea este reprezentant.
dar a vorbit cu 'sefa' mai mare sa-i zic asa si a spus ca nu mai sunt.
acum mama o zis ca tot o sa-mi comande ca nu se intampla nimica daca pune codul pe foaie. dar aia a zis ca nu mai sunt.

| deea_5125 a răspuns:

Buna. Cerceii sunt in campania 2 la Avonwinking

| florynutza a răspuns:

Iti trebuie neaparat acum? Poate o sa mai apara, ca si eu ii vroiam.

| Ela_2196 a răspuns:

Vor aparea in urmatoarea brosura happy Daca ast pana in feb, luam legatura si iti fac eu comanda (asta in cazul in care nu ai d la cine face comanda tongue).

| Ela_2196 a răspuns:

"sefa mai mare"... este de fapt liderul ei happy E adevarat ca in catalog apar cu LS dar nu cred ca nu mai sunt pe stoc deloc intrucat daca asa ar fi, atunci nu iar mai fi pus in brosura thinking Eu i-am avut pe comanda cand au fost in catalogul trecut si miau venit... deci nu stiu ce sa iti zic. Asteapta, spune-i la mama ta sa iti faca din nou comanda si poate iti vin. Altcumva nu stiu cum ai putea face rost de ei. Si eu am comanda la ei pentru o colega. sunt curioasa daca mie imi vin sau nu tongue

| MuMoAsA_7187 a răspuns:

Ti pot lua eu, pentru. ca sunt coordonatoare.