| anonima1993 a întrebat:

Buna baieti:* ma adresez voua pentru ca as vrea sa stiu niste pareri o sa fac un an cu prietenul meu si vreau sa iau unul din ceasurile astea doua, care va place mai mult? http://www.crystalglamour.ro/......006b0.html acesta sau http://www.crystalglamour.ro/......001b0.html acesta? sa nu uit sa precizez ca are 20 de ani:)

5 răspunsuri:
| ionuutzuu a răspuns:

Personal as prefera Orient FUX00006B0, pentru o varsta de 20 de ani pare mai elegant

| Riko_Richardo_1982 a răspuns:

Mai,depinde ce i se potriveste lui, spune-mi ce lucreaza, cum se imbraca si cum se comporta si iti zic care se potriveste :3

| anonima1993 explică (pentru Riko_Richardo_1982):

Lucreaza la o fabrica, dar se imbraca aproape mereu casual nici sport nici elegant si este intre asa nu stiu cum sa spun.dar mi-e ca celui din silicon sa nu se rupa curelele alea sau eu stiu...

| Riko_Richardo_1982 a răspuns (pentru anonima1993):

Da,cel din silicon i se potriveste mai bine, nu-ti face grij, nu se rupe cureaua.

| broscuta111 a răspuns:

Primul este mai potrivit