| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Bunicul meu are probleme la picior si trebuie sa ii cumpar un baston pentru mers.
Unde as putea gasi unul in Drobeta Turnu Severin ( nu imi ziceti numele magazinului. spuneti-mi prin ce zona este )

5 răspunsuri:
| AliceThai a răspuns:

Fosnet are dreptate, ce ti se pare asa gresit sa te duci la farmacie sa intrebi?

| fosnet a răspuns:

Intreaba la orice farmacie.

| vladteodor97 a răspuns:

Lol...
tu de unde venish mai fosnet?
nu mai raspundeti decat ca sa va aflati in treaba...

| eubella a răspuns:

Da chiar ma dempelitule! ti chiar asa de greu sa mergi pana la farmacie sa intrepi de un nenorocit de baston?! pentru bunicul tau lenesule!

| vladteodor97 a răspuns (pentru eubella):

Bai vito, sa stii ca am fost la 7 farmacii si la toate am primit acelasi raspuns : nu