| Lorenna200697 a întrebat:

Buna!... caut un site unde pot gasi pantofi cu talpa ortopedica si platforma... dar sa fie pana in 50 lei (si livrare ieftina sau gratuita)
Va rog ajutati-ma

Dau funda! Multumesc Anticipat happy

3 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Http://paradisulcizmelor.blogspot.ro/
Nu chiar la 50 lei dar ii puteti lua la 60 daca luati 2 perechi sau o pereche de pantofi si o pereche de cizme. Sunt modele frumoase, de calitate, aduse din Germania.

| CatGirl a răspuns:

Sa stii ca daca iti doresti pantofi de calitate nu gasesti la pretul acesta atat de ieftin. Preturile incep de la 100 lei.