| Mariiiiiiia a întrebat:

Vreau si eu un site cu incaltaminte mai ieftina(in special pantofi)! Multumesc anticipat! :*

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| danutz9100 a răspuns:

Uite un comparator ce foloseste produsele magazinelor doar de incredere: www.superpret.net

| LioErnest a răspuns:

Aici gasesti. si la preturi foaaarte mici! http://bit.ly/16vvcbW

| fakeheart1334 a răspuns:

Https://www.miniprix.ro/
Gasesti si imbracaminte, dar si pantofi.
Funda?

| UnNumeCaToateAltele a răspuns:

Http://ro.bfashion.com Cel mai bun site, reduceri de la 3 milioane la 40 de lei, sunt prea frumoase. :)

| emy100 a răspuns:

Nu-ti lua incaltaminte online.S-ar putea sa regreti.

| Nana30 a răspuns:

Buna. Pe Bfashion.ro gasesti produse destul de ieftine. Sau pe vmzona.com, www.miniprix.ro/produse/adolescenti. Sper ca te-am ajutat!