| anonim_4396 a întrebat:

Ce înseamnă replică A+++? Am văzut asta unele produse de pe net.

5 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Se refera la consumul de curent in general pentru frigidere becuri tv etc.
sunt e de la a++ pana la g. a+++ fiind cea mai buna iar g cea mai proasta

| thewomaninwhite a răspuns:

O replica inseamna o copie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Bobby711):

Mersi, dar eu ma referam la incaltaminte...

| Bobby711 a răspuns (pentru anonim_4396):

Lol laughing pai in cazul asta nu am nici o idee thinking Presupun ca se refera tot la calitate cum e si in cazul aparatelor electrocasnice A e primul A++ e superior in loc sa zica 1++ a zis A++ cel putin eu asa o vad logic. Scuze ca te am facut sa iti pierzi timpul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bogdan711 în niciunde caz nu m-ai făcut sa îmi pierd timpul. Ba chiar am inteles din al doilea comentariuwinking laughing)