| hannahm123 a întrebat:

ce pantofi/cizme se potrivesc cu uniforma scolara primavara si toamna? noi avem un sacou plictisitor si o fusta larga sad cam pana la genunchi? uniforma este negru cu albastru

Răspuns Câştigător
| emilia1525 a răspuns:

Pai, ai putea sa iti iei niste cizmulite joase gen : rockerita, se gasesc peste tot acum, sau o pereche de cizmulite joase negre, normale. Eu zic ca ceva mai lejer pentru ca eu de exemplu nu ma simt prea bine in pantofi la scoala doar la ocazii speciale, acum depinde si de tine. Deci, la pantofi nu prea stiu ce sa zic. Funda? big grin

1 răspuns:
| Malvina123 a răspuns:

Pantofii tip oxford cred ca s-ar potrivi.
Acum, cat mai e frig afara, ai putea incerca si niste cizme mai lungi si stramte pe picior…