| Alexandra7070 a întrebat:

Buna!
Ce parere aveti de acest site?
Ati mai comandat de pe el? Credeti ca produsele sunt fake?
Pareri va rog.
http://www.mydearpartner.com/

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Site-ul nu prezintă un certificat SSL pentru protoculul HTTPS, deci site-ul nu este securizat, nu prezintă cel mai mare și mai "baban" semn că lucrezi cu cineva de încredere.
Desigur, părerile sunt împărțite iar probabilitățile și mai și.
Tu alegi dacă stai la mâna probabilității dându-le bani pe marfa lor și tot tu vei alege dacă răspunsul este pozitiv sau nu în ceea ce privește reputația de "trusted".
Eu zic să te ferești de astfel de site-uri, nu zic să te excluzi total, doar să îți iei măsurile necesare de precauție.
După o mică analiză prefer să nu, au ceva greșeli gramaticale destul de controversate în ziua de azi, eu zic să mai cauți.