| Anonim_2267 a întrebat:

Ce parere aveti depsre telefoanele LG GT350? Nu stiu daca e cea mai potrivita categoriesad

4 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

LG GT350 este un model de telefon care are o tastatură completă QWERTY şi aplicatii care facilitează accesul la majoritatea reţelelor de socializare. Pe langă tastatura QWERTY, aplicaţiile de social media sunt optimizate pentru telefonul cu ecran TFT de tip tactil de 3 inchi. Telefonul LG GT350 permite actualizarea ultimelor informaţii pe reţelele de socializare printr-o simplă apăsare a butonului refresh. Fotografiile sunt făcute cu ajutorul camerei de 2MP şi pot fi încărcate direct pe site-urile reţelelor de socializare dar pot fi trimise şi prin MMS sau email. Este compatibil cu Vodafone internet pe mobil şi suportă conexiuni de tipul GPRS. Acest model are Bluetooth, email, sincronizare cu PC, MMS, Java şi o baterie Li-Ion de 950 mAh.
Ar costa 529 RON - 561 RON

| anonima5682651 a răspuns:

Daca tie iti place si vrei sa-ti cumperi nu stiu daca mai conteaza parerea celorlalti

| perryornitorinca a răspuns:

Nu prea ti.l recomand.are (de fapt a avut) telefonul asta si dupa primele 2 saptamani de folosinta s.a stricat, camera nu prea e buna (nu face poze clare)

| JesusOfSuburbia16 a răspuns:

E cam slab, adica e destul de inapoiat pentru tehnologia din zilele de azi, adica in alte cuvinte s-ar putea sa il iei si sa te plangi de el. Eu ti-as recomanda, daca vrei neaparat un telefon cu tastatura qwerty, un Sony Ericsson Xperia Pro sau un Xperia mini pro.