| carmenzo a întrebat:

Ce parere aveti despre marfa din China si produse? Ma refer la cele care ei spun si le vand la preturi de originale. Oare daca comandam ajung vreodata? Va multumesc!

4 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Cu marfa din China e la noroc. dai peste oameni seriosi sau nu. daca nu din pacate nu merge sa-i dai in judecata si sa-ti recuperezi banii, asa ca e un risc mare.
dar e adevarat ca preturile sunt in general mult mai mici. nu stiu de ce ai cumpara ceva din China in loc de original daca e acelasi pret in afara de cazul in care ai prea multi bani si nu stii ce sa faci cu ei.

| Диана a răspuns:

Chinezării.oh go on

| Dutzulescu a răspuns:

Eu sunt un caz fericit...am comandat frecvent din China produse electronice, scule si accesorii si au ajuns fara probleme.Recomand plata cu PayPal.winking Numai bine!

| Sagetzik a răspuns:

Buna.Eu aduc marfa din China dar intotdeauna am mers acolo personal.Produsele(chiar si replicile unor brand-uri renumite) sunt mai multe calitati, depinde de cat vrei sa platesti sau de priceperea de negociator... Agentul meu de acolo mi-a zis sa nu am incredere sa fac comanda online direct de pe site-uri din China...nu poti controla ca-ti trimit calitatea aleasa/promisa. Bafta!