| aaaaanonim a întrebat:

Hey! Produsele de pe vivantis.ro sunt originale?

Răspuns Câştigător
| kalex a răspuns:

Vivantis este o firma destul de mare, aceasta fiind fondata in 2001 in Cehia, acestia avand cateva alte firme mari tot in Cehia. Nu m-as astepta sa fie produsele de la ei contrafacute.

| aaaaanonim explică (pentru kalex):

Merci frumos!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-am lasat un mesaj la o intrebare stearsa si nu stiu daca il poti vedea.

| LotusFlower a răspuns:

Nu toate! Vand un amestec de produse originale cu fake ca sa nu fie prinsi. Eu am primit si si. Sunt EXTREM de dificili si au niste bucle legale de care se folosesc, deci este foarte greu sa iti mai recuperezi banii dupa si au multe costuri ascunse. Noi regretam tare mult ca am comandat, am pierdut 800 de lei pe niste mizerii de produse.