| sufletdeing3r a întrebat:

Ce parere aveti despre tableta VONINO SpeedStar S, merita sa dau pe ea 499 LEI de la e-MAG? M-am interesat despre ea si mi s-a parut una destul de performanta la pretul asta. Am pus intrebarea asta ca poate cineva dintre voi chiar are una la fel si ma poate ajuta mai mult. Funda!winking

6 răspunsuri:
| AlexeHellsing a răspuns:

E printre cele mai proaste tablete pe care le-am deținut vreodată. Dacă vrei o tabletă ca lumea eu îți recomand Samsung Galaxy Tab 2 sau Ipad

| sufletdeing3r explică (pentru AlexeHellsing):

Problema este ca nu am atatia bani pentru Tab 2 sau Ipad. Eu zic ca e buna si VONINO.

Răspuns utilizator avertizat
| LioErnest a răspuns:

Fratele meu are venino si e ft multumit de ea. este un produs bun, merita cumparat si nu e scump pentru ce stie sa faca;) arata si bine tare ca design asta >>> http://bit.ly/17ujZZM desi mie mi-ar fi placut pe alta culoare.

ai grija de ea! bafta!

p.s. eu zic sa iti iei la ea o folie de protectie!

| Andutzu01 a răspuns:

Am avut una si era destul de buna dar foarte fragila, mi-am dat seama pentru ca am scapato de pe pat si s-a spart laughing
cuparatio!
funda?

| sufletdeing3r explică (pentru Andutzu01):

Din cate stiu eu tableta nu e facuta ca sa dai cu ea pe jos oh go on Eu o sa am grija de ea ca doar nu in fiecare saptamana imi iau o tableta si cu o husa la ea bineinteles. Mai astept raspunsuri!