| Bordeianu_Diandra_1980 a întrebat:

Buna!
Ce sa ii cumpar unei colege de clasa pentru ca ne-am hotarat sa ne facem cadouri, bugetul este de 10-15 lei. :* Are 13 ani.

3 răspunsuri:
| cupydo0n a răspuns:

Cumparai un jurnal pentru as scrie ce face in fiecare zi. Ar fii indicat pentru o fata de varsta ei.

Bafta.

| Constanta0011 a răspuns:

Am pus si eu aceasta intrebare, dar m-am gandit ca cel mai bine ar fi sai daruiesti o bratara, o pereche de cercei, un pandantiv in spiritul sarbatorilor de iarna.

| Elly_Ella_1999 a răspuns:

Daca esti prietena cu ea foarte buna ar trebui ori o bratara pe care sa o ai si tu la fel cu on model "bff" sau un lantic in forma de inimioara la fel sa ai si tu unul pe care sa le purtati mereu pe care sa scrie tot ceva asemanator... Si cand ii le vei da sa ii spui :"cand il vei da jos atunci se va rupe si prietenia noastra"... Sper ca te-am ajutatwinking