| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii iau unei colege de craciun?(ne facem cadouri unii la altii) si pretul sa fie 35 ron(asa am hotarat toti)

5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall Un inel de argint, sau un lantisor. Daca nu, un tablou micut. Pa

| Justina10ify a răspuns:

-o bratara
-o lumanarica happy
-un lantisor
-o husa pentru telefon

| Eyshan a răspuns:

-ceva care sa simbolizeze Craciunul
-un ceas dragut
-o carte(daca ii plac)
-un set de lumanari
-un parfum

| cristiiiiiii a răspuns:

Da stiu si pe noi la fel si de mos nicolae dar cine crezi ca a luat rolling on the floor acum ne facem iar de craciunrolling on the floor probabil voi cere bani de acasa si nu voi lua nimic si ii voi cheltui eulaughing asa te sfatuiesc si pe u...

| IonelaMariaPop a răspuns:

Pai ii poti lua o esarfa sau o pereche de cercei sau nu stiu intreaba-i o prietena ce crede ea ca ar vrea colega ta sa primeasca de Craciun. big grin >big grin