| monycutzza a întrebat:

La muncă facem acel joc, secret santa. Ce cadou sa ii iau unei colege. Ceva simbolic. Am hotărât ca bugetul sa nu depaseasca 50-60 lei

4 răspunsuri:
| Marius2001Pop a răspuns:

Ia-i o cana frumoasa de sezon.
Ceva cu reni sau oameni de zapada.

| Tudor_Andrei_2000_5tm6 a răspuns:

Eu as merge pe o cana sau un tricou cu un imprimeu cu ceva ce o pasioneaza. Sunt multe locuri unde poti personaliza articole vestimentare.

| marrryya a răspuns:

Canile sunt cel mai random lucru. Nu as recomanda, doar daca e ceva foarte dragut. Poti merge fie pe o bluza, pe o pereche de cercei (de craciun sau pur si simplu ceva pereche de metal ca intra in bugetul tau), un plus etc