| aleesiaa a întrebat:

Ce site uri de cumparaturi cu transport gratuit stiti?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Emag. In functie de valoarea comenzii.

| iAMVi a răspuns (pentru darrio2007):

Mai bine spus 200 lei minim laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru iAMVi):

Asa e. Azi am primit o comanda de la Emag de 202 lei. Livrare gratuita.

| nugasescusernameliber a răspuns:

Libris.ro, dar sunt mai mult carti pe acolo, dar e de incredere, iti dau factura si tot si in 2 zile iti ajunge coletul

| nugasescusernameliber a răspuns:

Produsele Lady au transport gratuit dar peste 50 lei (totusi nu e 200 lei) si pe pro-nutrition.ro transport gratuit dar prin posta romana

| iAMVi a răspuns:

Nu prea mai gasesti asa ceva, si daca gasesti, nu prea sunt de incredere, nici la calitatea sau transportul produselor si nici la respectarea garantiei, din motive evidente