| anonim_4396 a întrebat:

Cine a facut vreodata cumparaturi de pe site-uri straine, ma refer din afara tarii...de exemplu de pe Amazon.com (sau altele)? Vreau doar sa intreb ceva in legatura cu suma de bani. happy FUNDA

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| KinoAndreea a răspuns (pentru AlexDDDxD):

Ma refer la modul de plata...gen sa zicem ca vine prin posta, atunci suma poti s-o platesti in lei sau in dolari? ( probabil e o intrebare stupida..insa na. laughing )

Răspuns utilizator avertizat
| KinoAndreea a răspuns (pentru AlexDDDxD):

Ok...dar tu cum ai procedat? happy

Răspuns utilizator avertizat
| KinoAndreea a răspuns (pentru AlexDDDxD):

Multumesc foarte mult! happy Si nu ai pentru ce.

Răspuns utilizator avertizat
| KinoAndreea a răspuns (pentru AlexDDDxD):

O ultima intrebare laughing cat costa transportul (prin posta) si daca mai sunt si alte costuri in afara de produs si transport? :3 mersii

Răspuns utilizator avertizat
| KinoAndreea a răspuns (pentru AlexDDDxD):

Mersii si mersii laughing big grin