| LilSnipy25 a întrebat:

Am o problema in legatura cu o tranzactie.Am depozitat o suma de bani pe site ul Neteller, iar acum vreau sa imi transfer banii pe alt site cum ar fi Pay Pal sau altele si nu pot sa rezolv in nici un fel.Va rog daca puteti sa ma ajutati lasati niste raspunsuri! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Geomire a răspuns:

Din cate stiu eu, nu prea poti, si daca reușești cumva, nu o sa primesti toata suma, o sa-ti ia o taxă. Însă intra pe paypal-community.com si poate găsești un raspuns. Din cate stiu, poti sa iti cumperi bitcoin-uri si de acolo sa iti transferi banii in Paypal. Baftă!