| cFlorin a întrebat:

Salut TPU. Am 14 ani, si vreau sa va intreb ce card de debit mi-ati recomanda...
Cerinte:
-vreau sa fie usor de bagat si de scos bani din el laughing
-sa pot introduce sau extrage orice suma de bani
-sa platesc online cu cardul ( nu doar pe site-uri romanesti ci si pe siteuri cum ar fi Amazon.com sau eBay )
-sa nu am dobanda de aia la care trebuie sa platesc un anume procentaj din suma aflata in cont ( ex:1%/an )
Funda!

1 răspuns:
| Vladutz89 a răspuns:

Eu folosesc Visa Electron de la banca Transilvania... orice card are un comision cand retragi, iar ca sa scoti o suma mai mare poti doar de la banca. Tin sa precizez ca eu folosesc cardul pentru pariuri online.