| Luisa2913 a întrebat:

Bună! Cineva din Polonia vrea să cumpere prin vinted un obiect pe care l-am pus la vânzare. Știți dacă pot să scanez codul și să las coletul la easybox (Sameday)?

Răspuns Câştigător
| alinaa765 a răspuns:

Nu merge, livrarile internationale la Vinted se fac doar cu Cargus. Du-te la firma lor sau la un magazin in colaborare cu Cargus Ship&Go

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu face sens ce vrei tu, odata ce cumparatorul este din Polonia, tu ai obligatia sa-l trimiti cu posta internationala in POLONIA!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Din ce stiu eu sameday nu trimit international asa ca nu va functiona cu easybox

| anonimg a răspuns:

Sună la firma de curierat Sameday din România. Ei te vor învăța ce să faci.

| KovacsB a răspuns:

Daca cumparatorul a ales sameday pui pachetul la easybox sameday.