| ___o2ep a întrebat:

Buna ziua! As vrea sa-mi comand un produs de pe Vinted din Polonia, stiti prin ce courier ar veni? Si cat costa transportul?

1 răspuns:
| Ionelaaa001 a răspuns:

Buna! Daca vrei sa faci o comanda din Polonia, poți doar sa selectezi un punct de unde sa o ridici Cargus de la tine din oraș, apare pe aplicație. In general, transportul la fiecare produs Vinted ( din orice tara ) e 4/5 lei, și pentru că e din afara mai plătești inca 6-7 lei pe lângă.