| ana_3253 a întrebat:

cine stie niste magazine de haine... misto din targoviste?

Răspuns Câştigător
| AndreeA_4571 a răspuns:

Esti din targoviste?
Super...eu sunt din apropiere...incearca la merloni!love struck

14 răspunsuri:
| Lavinia_6306 a răspuns:

Bennet, Minimall, Merlonithinking,[Keep Out, Street -pe centru vechi thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Giulia, apoi magazinele din centrul vechi, chiar si karin ( daca -ti plac!) asta e vis a vis de spitalul judetean

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa se deschida la inceputul lunii martie, in centrul comercial chindia, deasupra supermarketului Ethos, un magazin de haine, chilipir. O sa fie un outlet, adica haine de firma la preturi super bune happy sper sa-ti fie de folos informatia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merloni ca ce este la rusi esunt bagate la merloni incearca pe ce ntru vechi in scorpion, la agresiv, la lottowinkingwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex sop e un magazin foate bun de haine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata, cauta in mall la bucuresti sau in IDM langa gara... acolo gasesti haine mistoo!

| Mariusica369 a răspuns:

Care dintre magazinele enumerate de voi sunt deschise si duminica?

| AlleD a răspuns:

Si eu sunt din targoviste! Dar sunt mai mica ca si tine incearca la pavcom la subsol dar si sus. Lucruri misto!

| Jelewtz a răspuns:

Rival.ap

| 894646465dasdasdas a răspuns:

Nu exista magazin de haine "MISHTO" cu adevarat in Targoviste.

| Tuixi a răspuns:

Agresiv, are niste haine=p~.
Incearca si la Mini-Mall si pe centru vechi, daca vrei calitate.:*

| Teeo a răspuns:

Bennet big grin

| alex1999_1269 a răspuns:

Buna.s-a deshis un magazin zilele trecute.au haine misto si de calitate.si pentru voi fetelor si pentru noi.am inteles ca sunt aduse din Italia.e vizavi de Praktiker.se numeste fit style parca. spor la cumparaturi.