| DeadlySmile a întrebat:

Buna :*! Cu ce incaltaminte mergeti la scoala toamna aceasta? Inafara de pantofi? Ceva tenesi, adidasi...Habar nu am ce sa-mi cumpar~ceva sa se asorteze la blugi happy chiar nu am nici o idee.Multumesccc love struck

Dau fundita si vot happy.

Răspuns Câştigător
| Dina a răspuns:

Poti alege talpa ortopedica, exista unele tipuri de pantofi foarte dragute, gen: http://3.bp.blogspot.com/......edica.jpg. Bineinteles, exista multe alte modele si culori. Eu am unii negri, simpli, f draguti, se potrivesc cam la orice. Daca nu vrei cu toc, cel mai bine e sa apeleze la balerini, macar pana incepe cu adevarat iarna. Ai aici un slide intreg: http://www.kudika.ro/......tofi.html. Cat despre incaltaminte casual. Tenisii sunt preferatii mei! Uite aici: http://fashionfolio.files.wordpress.com/2010/06/converse.jpg. Si pentru ca vine toamna, daca esti adepta ugg-urilor, e super. Sunt foarte confortabili si caldurosi:http://www.runwaynewyork.com/......le-cause/. Ugg-urile originale sunt f scumpe, dar exista si la noi unele care nu sunt neaparat aduse din Australia, dar de buna calitate. Sper ca nu m-am lungit prea mult si ca ti-am fost de folos. Bafta! (:

10 răspunsuri:
| BiaSiAtat a răspuns:

Eu caut de ceva timp tenesi lungi.Nu prea gasesc.Cica atrecut moda.Sunt foarte tari, dupa parerea mea.Adidasi "skate" sunt si ei la moda acum. Pupici si sper ca te-am ajutat kiss

| Lynna a răspuns:

Eu mi-am cumprat deja tenesi si adidasi pentru ca tocmai am venit din tabara deci am fost la cumparaturi. Poti sa-ti iei si niste sandale. Se asorteaza cu blugii. Eu asta o sa port cat e tipm frumos afara. Apoi trec la pantofi, tenesi si adidasi. Succes.

| Noreasontosimle a răspuns:

Eu ma imbrac asa. sport sau casual. Si oricum iti iei pantofi dar. o sa i iei de cateva ori ca apoi se pune toamna. Eu o sa-mi iau blugi, desi vroiam pantaloni albastrii:X. dar nu stiu unde as putea gasi. Tenesi sau adidasi, in rest... tricouri. astea mai merg si spre toamna.:d e mai comod sa mergi la socala cu tenesi. parerea mea. in pantofi poate la vreo inspectie sau mai stiu eu cehappy

| Cookiee9712 a răspuns:

Bascheti

| XxDennise a răspuns:

Pai eu as vrea sa imi iau niste tenesi mai josi. dar imi plac si aceea mai "lungi" nu stiu cum sa zic!laughing cum se poarta acum oricum!happy si adidasi nu imi iau eu. poate tu vrei cu blugi poate sa mearga si niste sandale dragute!love struck Spor la shopping! Funda?batting eyelashes

| Airinx3 a răspuns:

Pai tenesi negri sau albastri.

| janine9815 a răspuns:

Eu am o pereche de botine. Au puţin toc şi arată foarte bine. Alea se şi poartă, şi le găseşti oriunde. Dacă ai Deichmann în oraş găseşti acolo. Am şi nişte botine mai scurte din Piazza Italia şi nişte cizme mai lungi, până sub genunchi, gri, de piele. Acum îmi doresc (şi cred că o să-mi cumpăr) pentru perioadele mai reci ale toamnei, o pereche de cizme nici foarte scurte dar nici foarte lungi, cu blăniţă înăutru. Fundă :*?

| DeadlySmile explică:

Va multumesc, toate raspunsurile sunt super kiss